Regulamin

Regulamin

Arik.pl – księgarnia internetowa jest własnością

mFinanse Sp. z o.o.

ul. Królewska 65A/1, 30-081 Kraków

Regon: 369347485 NIP: 6772431134, KRS:0000715574

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

Ochrona danych osobowych:

Księgarnia internetowa Arik.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Kupujących zgodnie z "Ustawą" z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dane osobowe są wykorzystywane przez firmę do:

- realizacji złożonego zamówienia
- informacji o nowościach /newsletter/

 

Realizacja zamówienia:

Złożenie zamówienia następuje poprzez platformę sprzedażową Arik.pl.

Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-maila z informują o wpływie zamówienia do księgarni wraz z numerem zamówienia.

W sklepie zamówienie można opłacić za pomocą karty, płatniczej, przelewu lub wybrać przesyłkę za pobraniem.

  1. Rachunki: Wszystkie realizowane przez księgarnie zamówienia potwierdzane są wystawieniem rachunku. Kupujący otrzymuje informacje mailowo o nadanej przesyłce wraz z wystawionym rachunkiem.
  2. Zmiany w zamówieniu: Kupujący ma możliwość dokonania zmian w zamówieniu do chwili wysyłki zamówionego towaru. Kontaktuje się z księgarnią mailem arik@arik.pl
  3. Księgarnia Arik.pl – Zamówienia złożone w księgarni dostarczane są tylko i wyłącznie drogą wysyłkową.

 

Reklamacje i gwarancje

  1. Wszystkie sprzedawane w księgarni internetowej Arik.pl książki objęte są gwarancją.
  2. Jeżeli po otrzymaniu książki Kupujący zauważy wady techniczne lub uszkodzenia książek powstałe podczas transportu, niezwłocznie powinien ten fakt zgłosić mailowo a przesyłkę pocztową –odesłać na adres księgarni. Koszty, związane z odesłaniem reklamowanej książki/książek, firma zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
  3. Książki uszkodzone zostaną wymienione na inne, pełnowartościowe, a jeżeli nie będzie to możliwe, zostanie zaproponowany Kupującemu inny tytuł z tej samej tematyki co reklamowana przesyłka. Na życzenie Kupującego księgarnia zwróci Nabywcy równowartość ceny książki. Zwrot nastąpi przelewem na wskazane pisemnie konto.

 

Przedstawiona oferta handlowa księgarni internetowej Arik.pl ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl